Wynajem dźwigów

DYSPONUJEMY RÓŻNORODNYM SPRZĘTEM PRZEZNACZONYM
DO SPECJALISTYCZNYCH PRAC DŹWIGOWYCH.


Oferujemy także wiele rodzajów specjalistycznych zawiesi. Zatrudniamy doświadczonych operatorów.
Już od ponad 14 lat działamy dla Ciebie! Wynajem dźwigu jest usługą, na której znamy się najlepiej w branży. Sprawdź nas w akcji już dzisiaj!

BASTET – wynajem dźwigu

BASTET – wynajem dźwiguFirma BASTET istnieje od 1.02.2002 r. Jest firmą prywatną. Świadczymy usługi żurawiami samochodowymi. Dysponujemy różnorodnym sprzętem przeznaczonym do specjalistycznych prac dźwigowych. Oferujemy także wiele rodzajów specjalistycznych zawiesi. Zatrudniamy doświadczonych operatorów posiadających wymagane kwalifikacje zawodowe. Nasza kadra stale się rozwija. Doświadczenie firmy poparte wieloletnią obecnością na trudnym rynku, stanowi naszą silną stronę.

Pragniemy dobrze służyć naszym klientom. Dążymy do pełnej satysfakcji. Posiadamy ponadto odpowiednie zabezpieczenie finansowe oraz ubezpieczeniowe naszych działań.

Proponujemy Państwu usługi dźwigowe żurawiami
samochodowymi o udźwigu: 10, 13, 30, 35, 40, 50, 80 ton

oraz usługi podnośnikami koszowymi. Podejmujemy się kompleksowych usług związanych z pracami załadunkowo-rozładunkowymi, pracami montażowymi, oraz innymi nietypowymi zleceniami. Zapewniamy bezpłatne doradztwo (z dojazdem do Klienta) przy podejmowaniu decyzji dotyczących sposobu i rodzaju wybieranych urządzeń.

Wynajem dźwigu – sprzęt najwyższej jakości

wynajem dźwigu Śląsk

Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, dzięki którym podejmujemy się nawet bardzo wymagających zleceń.

Oferujemy dźwigi LIEBHERR – jest to jedna z najlepszych marek pojazdów tego typu. Dźwigi są regularnie sprawdzane oraz serwisowane, co wpływa na bezpieczeństwo prac wykonywanych z ich użyciem.

Wynajem dźwigu oferujemy dla Klientów z miast i regionów:

Oferujemy również wynajem dźwigu z usługą hakowego sygnalisty >>

Zainteresowanych pomiarami elektrycznymi zapraszamy na stronę ze szczegółami>>

Poniżej link do reportażu, który został nakręcony podczas wykonywania przez naszą firmę usługi rozładunku słoni w ZOO w Chorzowie:ROZŁADUNEK SŁONI W ZOO W CHORZOWIE>> 


Zapraszamy do obejrzenia filmów z realizacji kilku zleceń:

Prezentujemy Państwu film z prac montażowych pierwszych w tym mieście automatycznych parkingów wertykalnych typu "SMART". Urządzenia powstają na ulicy Mariackiej Tylnej w Katowicach. Prace przeprowadzane są przy wykorzystaniu naszych żurawi samochodowych oraz przez zespół wykwalifikowanych montażystów.